JA_FONT_SIZE

Dostosuj stronę

zespół psychologiczny

Magdalena Dietrich - psycholożka i terapeutka uzależnień
Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Sopocie oraz Studium Terapii Uzależnień w Gdańsku. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam poprzez wolontariat, staże i współpracę m.in. z Centrum Interwencji Kryzysowej w Gdańsku, Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Warszawie, Ośrodkiem Terapii Uzależnień Wandzin oraz Oddziałem Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Gdańsku. Obecnie kieruję hostelem interwencji kryzysowej dla osób LGBT w Warszawie. Do skorzystania z mojej oferty zachęcam młodzież jak i osoby dorosłe, które z różnych powodów poszukują wsparcia w danym momencie swojego życia: znajdują się w sytuacji kryzysowej, mają zaburzenia nastroju, zaburzenia odżywiania, trudności z nawiązywaniem relacji, doświadczają przemocy, przejawiają kompulsywne zachowania (hazard, zakupy, Internet), używają substancji psychoaktywnych, chcą w sposób bardziej konstruktywny radzić sobiez trudnościami.

Kamil Elkader - socjolog, psycholog kliniczny, psychoterapeuta, trener i coach, koordynator zespołu psychologicznego
Jestem magistrem socjologii i psychologii klinicznej. Ukończyłem 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra (rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne), po którym odbyłem staż kliniczny. W przeszłości pracowałem jako wolontariusz w domu dziecka, świetlicy środowiskowej oraz telefonie zaufania.
Pracuję w nurcie humanistycznym, w którym mieści się szkoła szkoła gestaltowska, terapia doświadczeniowa i zorientowana na klienta. Inspiruje mnie także egzystencjalizm. W pracy koncentruję się wyeliminowaniu mechanizmów odpowiedzialnych za występowanie trudności w życiu klientów i osiągnięciu trwałej zmiany i większej satysfakcji poprzez lepszy kontakt ze swoimi potrzebami i odczuciami. Ukończyłem także szkołę trenerów oraz kurs coachingu akredytowany przez ICF (International Coach Federation).

Anna Opawska - specjalistka psychiatra, psychoterapeutka
Ukończyłam wydział lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W kwietniu 2014 roku złożyłam egzamin państwowy, uzyskując tytuł specjalisty psychiatry. Aktualnie jestem w trakcie ostatniego, czwartego roku szkolenia w Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Doświadczenie kliniczne zdobywałam na oddziale leczenia zaburzeń osobowości i zaburzeń nerwicowych, oddziałach ogólnopsychiatrycznych Instytutu Psychiatrii i Neurologii oraz Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. J.Mazurkiewicza oraz w pracy ambulatoryjnej w Centrum Terapii "Dialog”.

Renata Romanowska - socjolożka i psycholożka kliniczna, terapeutka
Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, wykładowcą akademickim oraz dziennikarką. Jako psycholożka zajmuję się psychoterapią indywidualną i grupową. Obszarem mojej pracy są zaburzenia psychosomatyczne, depresja, zaburzenia lękowe (fobie, napady paniki), nerwice. To także wspieranie rozwoju osobowości, pomoc w różnego rodzaju kryzysach (emocjonalnych, związku, osobowości) oraz radzenie sobie z trudnymi emocjami (np. złością). Pracuję również jako terapeutka par i związków, dotyczy to zarówno związków kobiety i mężczyzny jak i par jednopłciowych. Pomoc osobom homo- i biseksualnym jest także jednym z ważniejszych obszarów mojej pracy. Od kilkunastu lat współpracuję ze Stowarzyszeniem Lambda Warszawa, gdzie pracuję z pacjentami indywidualnymi, parami i rodzinami. Zajmuję się też rozwojem osobistym oraz prowadzeniem szkoleń, warsztatów i treningów psychoedukacyjnych. W pracy wykorzystuję wszelkie metody, których uczyłam się i wciąż uczę na różnego rodzaju szkoleniach. Pracuję pod stałą superwizją.

Michał Sawicki - psycholog-seksuolog, psychoterapeuta
Jestem w trakcie szkolenia dla psychoterapeutów w nurcie poznawczo - behawioralnym (od 2012 r.) w Szkole psychoterapii Centrum CBT w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałem głównie podczas stażu w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia przy ul. Dolnej (w trakcie studiów podyplomowych z zakresu seksuologii klinicznej - Warszawski Uniwersytet Medyczny) oraz na Oddziale Dziennym w Ośrodku Leczenia Specjalistycznego przy ul. Nowowiejskiej. Od 2011 roku pracuję indywidualnie oraz grupowo z osobami z zaburzeniami psychicznymi, niepełną sprawnością intelektualna oraz neurologiczną. Działam również w zakresie redukcji szkód, w tym profilaktyki HIV/AIDS i innych infekcji przenoszonych drogą płciową. 
Terapię prowadzę głównie w nurcie poznawczo-behawioralnym, wspomagając się technikami terapii schematu oraz terapii systemowej. Ze Stowarzyszeniem Lambda Warszawa związany jestem od 2012 roku. Zapraszam również na konsultacje seksuologiczne.

należymy do

twitter
twitter
odwiedź nas na FB
zaloguj się