JA_FONT_SIZE

Dostosuj stronę

do pobrania

Poniżej znajdują się logotypy Stowarzyszenia Lambda Warszawa do pobrania. Zostały one przygotowane w kilku wersjach, w zależności od ich przeznaczenia. W przypadku zapotrzebowania na inną wersję lub rozmiar logo, prosimy o kontakt z biurem organizacji. Szczegółowy sposób wykorzystania logo precyzuje księga znaku.

Umieszczona w logo grecka litera lambda jest symbolem ruchu na rzecz praw i upodmiotowienia osób LGBT (lesbijek, gejów, osób biseksualnych i trans), zaś elementy tęczowej flagi nawiązują do zaprojektowanego w 1978 roku przez Gilberta Bakera symbolu dumy i ruchu na rzecz równouprawnienia osób LGBT. Uzupełnieniem znaku jest nazwa organizacji: "Stowarzyszenie Lambda Warszawa".
 

logotyp Stowarzyszenia Lambda Warszawa

Full color

Logo w formacie JPG

Logo w formacie PNG

Logo w formacie AI

Logo w formacie EPS

 

logotyp Stowarzyszenia Lambda Warszawa

 Odcienie szarości

 Logo w formacie JPG

 Logo w formacie PNG

 Logo w formacie AI

 Logo w formacie EPS

 

Wykorzystując nasze logo prosimy pamiętać o przestrzeganiu następujących zasad:

  1. Logo nie może być przekształcane w jakikolwiek sposób.
  2. Nie jest dozwolone łączenie logo z własnym lub innym logo, znakiem towarowym lub grafiką.
  3. Logo należy umieszczać w takiej odległości od innej zawartości, by było czytelne.
  4. Logo Stowarzyszenia nie może być wykorzystywane jako główny wyróżnik strony, materiału drukowanego lub innej treści.
  5. Logo nie może być wykorzystywane w kontekście sugerującym współpracę lub partnerstwo ze Stowarzyszeniem Lambda Warszawa, bądź poparcie lub sponsoring ze strony organizacji (chyba że została zawarta odpowiednia umowa).
  6. Uodstępnione znaki graficzne nie mogą być wykorzystywane w sposób szkodliwy, zwodniczy, obsceniczny lub w inny sposób gorszący.
  7. Zabronione jest używanie logo na stronach internetowych lub w innych miejscach kojarzonych z rozbudzaniem nienawiści, pornografią, hazardem lub inną nielegalną działalnością.
  8. Zabronione jest używanie logo w połączeniu z zawartością, która oczernia Stowarzyszenie Lambda Warszawa lub niszczy jego reputację.

należymy do

twitter
twitter
odwiedź nas na FB
zaloguj się