JA_FONT_SIZE

Dostosuj stronę

JESTEM STĄD, CHCĘ BYĆ SOBĄ - pokażmy, że jest nas DUŻO!

Drogie osoby LGBT oraz nasi Przyjaciele w Polsce i na świecie!  
To tylko chwila i już bierzecie udział w akcji „JESTEM STĄD, CHCĘ BYĆ SOBĄ”, poprzez którą chcemy pokazać, że osoby LGBT oraz ich przyjaciele są w wielu miejscach Polski i świata.


Prześlijcie nam pozdrowienia, Wasze zdjęcia mile widziane!
- na pocztówkach, pocztą tradycyjną  (na adres: Stowarzyszenie Lambda Warszawa, ul. Żurawia 24a, lok. 4, 00-515 Warszawa),
- publikując posty z pozdrowieniami, zdjęciem na wydarzeniu akcji na Facebooku JESTEM STĄD, CHCĘ BYĆ SOBĄ z hashtagiem #jestemstad,
- na e-kartkach (darmowych, bez rejestracji, np.: www.kartkolandia.pl) lub bezpośrednio pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .


Nie prosimy o podawanie danych osobowych (wystarczy imię), napiszcie z jakiego województwa/kraju się do nas odzywacie – co kilka dni będziemy publikować mapę Polski z liczbą wiadomości jakie otrzymamy z poszczególnych województw oraz informacje o wiadomościach z zagranicy :)


Co tydzień opublikujemy na Facebooku najciekawsze:
- pozdrowienia,
- zdjęcia /pocztówki - będzie można polubić swoich faworytów :)


Podsumowując akcję wyróżnimy również trzy kolejne województwa o największym udziale procentowym liczby otrzymanych wiadomości w liczbie ludności danego województwa.


Udostępnijcie informacje o tej akcji swoim znajomym, pokażmy wszystkim, że jest nas naprawdę dużo!

Na Wasze wiadomości czekamy do 15 grudnia 2015.

Ściskamy! 
Zespół Lambdy Warszawa

należymy do

twitter
twitter
odwiedź nas na FB
zaloguj się