JA_FONT_SIZE

Dostosuj stronę

Nowe grupy spotkaniowe i wsparcia - prowadzimy zapisy!

Przyjdź na nasze nowe grupy! Prosimy o zgłaszanie chęci udziału w grupie pod numerem telefonu 22 628 52 22 w godz. 18–21, od poniedziałku do piątku.

Grupa coming out
Jesteś LGB?
Rozważasz wyjście z ukrycia? Potrzebujesz wsparcia?
Dołącz do Grupy Coming Out w Lambdzie.
Naszym celem jest wesprzeć Cię w podjęciu decyzji najlepszej dla Ciebie i Twojej sytuacji życiowej. Dowiesz się jak coming out wygląda u innych, będziemy rozmawiać trudnościach, wyzwaniach i sukcesach.
Termin spotkań: czwartki w godz. 18:00 – 19:30

Grupa dla osób uzależnionych od seksu i pornografii
Uzależnienie od aktywności seksualnej może być równie destrukcyjne jak od substancji chemicznej. Zapraszamy do grupy samopomocowo- wsparciowej, której celem będzie stworzenie bezpiecznej przestrzeni i atmosfery wzajemnego zaufania gdyż trudnymi doświadczeniami najlepiej zajmować się w grupie, gdzie inni mogą służyć zarówno wsparciem jak i zrozumieniem.
Termin spotkań: piątki 19:00-20:30

Grupa interpersonalna dla osób LGBTQ
Naszą propozycję kierujemy do osób LGBTQ, które chciałyby lepiej poznać siebie i swoje uczucia w kontaktach z innymi osobami oraz zwiększyć poczucie własnej wartości. Być może masz za sobą przeżycia, o których dotąd nie miałeś/nie miałaś okazji nikomu opowiedzieć? Być może doświadczasz trudnych emocji i niepokojów, które wpływają na Twoje bycie z innymi?
Zapraszamy do udziału w naszej zamkniętej, rocznej grupie interpersonalnej o charakterze terapeutycznym.
Uwaga! Pierwsze spotkanie odbędzie się w styczniu, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie się pod numerem tel. 22 628 52 22.
Grupę prowadzą psychoterapeuci szkolący się w nurcie psychodynamicznym: Anna Mach i Marcin Dąbrowski
Termin spotkań: poniedziałki 19:00-20:30

Grupa dla gejów
Zapraszamy osoby w różnym wieku do uczestniczenia w grupie spotkaniowej.
Grupa spotkaniowa to propozycja dla osób w różnym wieku które w atmosferze wzajemnego zaufania będą chciały dzielić się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami. Celem spotkań jest bycie w grupie i integracja ze środowiskiem w atmosferze wzajemnej akceptacji. Termin spotkań: niedziele 18:30-20:00

Grupa dla osób z nowowykrytym zakażeniem HIV

Rusza grupa wsparcia dla osób LGBT zakażonych HIV. Będziesz miała/miał okazję porozmawiać z innymi osobami, które na co dzień borykają się z podobnymi trudnościami. Profesjonalna kadra prowadzących stworzy bezpieczną i przyjazną atmosferę dzięki której łatwiej Ci będzie uporać się z problemami związanymi z Twoim zakażeniem. Wymagana jest wcześniejsza rozmowa wstępna, po której przekazane będą informacje o miejscu i terminie spotkań; umówienie spotkania jest możliwe pod adresem e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  lub przez Telefon Zaufania nr 22 628 52 22 (pon. - pt. 18:00 - 21:00).


Zapraszamy także do grup, które już spotykają się w Lambdzie:

Grupa socjoterapeutyczna
Grupa jest ukierunkowana na rozwój podstawowych kompetencji społecznych, niezbędnych do samodzielnego funkcjonowania. Oferowane są zajęcia w zakresie socjoterapii, psychoedukacji, świetlicowe, a także nieodpłatne prezerwatywy, lubrykanty i artykuły żywnościowe.
Termin spotkań: poniedziałki w godz. 19:00 – 21:00
Spotkania grupy będą odbywać się do końca bieżącego roku.

Grupa studencka
Grupa jest ukierunkowana na rozwój pozytywnej tożsamości, rozwój wspólnych zainteresowań i pasji, wspólne spędzanie wolnego czasu - nie jest konieczne bycie studentką/tem.
Termin spotkań: wtorki w godz. 18:00 – 20:00
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Grupa dla rodziców osób LGBT
Grupa jest przeznaczona dla osób, które pragną uzyskać wsparcie i pomoc w sprawach związanych z orientacją seksualną bliskiej osoby - matek, ojców, rodzeństwa, przyjaciół/ek. Prowadzona jest przez matkę homoseksualnego mężczyzny. Grupa prowadzona we współpracy ze Stowarzyszeniem Akceptacja.
Terminy spotkań: wybrane czwartki miesiąca w godz. 18:00 – 20:00; w 2015 roku: 01.10.2015/  22.10.2015/ 26.11.2015/ 17.12.2015
Kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Grupa rozwojowa
Grupa jest ukierunkowana na rozwój osobisty, poznawanie własnych mocnych i słabych stron, doskonalenie funkcjonowania psychospołecznego i umiejętności komunikacyjnych. Spotkania mają charakter warsztatów psychoedukacyjnych.
Terminy spotkań: środy w godz. 18:00 – 20:00
Spotkania grupy będą odbywać się do końca bieżącego roku.

Grupa chrześcijańska (wyznaniowa)
Spotkania modlitewno-edukacyjne dla lesbijek, gejów, osób biseksualnych i trans, organizowane przez Grupę "Wiara i Tęcza".
Terminy spotkań: 20.11.2015/18.12.2015/15.01.2016/19.02.2015/18.03.2016/15.04.2016/20.05.2016/17.06.2016 w godz. 19:00 – 21:00
Kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Miting AA
Anonimowi Alkoholicy są wspólnotą mężczyzn i kobiet, którzy_re dzielą się nawzajem doświadczeniem, siłą i nadzieją, aby rozwiązać swój wspólny problem i pomagać innym w wyzdrowieniu z alkoholizmu. Spotkania grupy mają charakter dobrowolny, służą samopomocy w utrzymaniu trzeźwości własnej i wspomagania innych alkoholików_czek w jej osiąganiu. Jedynym warunkiem uczestnictwa we wspólnocie (grupie) jest chęć zaprzestania picia.
Terminy spotkań: niedziela, w godz. 14:30 – 16:00

Grupa dla osób z niepełnosprawnościami
Spotkania przeznaczone są dla lesbijek, gejów i osób biseksualnych żyjących z niepełnosprawnością i poszukujących możliwości rozwiązywania problemów i trudności związanych z ich orientacją seksualną w gronie sobie podobnych ludzi.
Uwaga! Miejsce spotkań nie jest dostępne dla osób poruszających się na wózkach (trzy schody przy wejściu do budynku).
Terminy spotkań: ostatnia niedziela miesiąca w godz. 16:15 – 17:45

Grupa dla osób LGBT 60+
Dzięki udziałowi w grupie uczestnicy_czki doświadczają w sposób wyjątkowy znaczenia relacji interpersonalnych oraz mogą czerpać inspirację i wsparcie od osób w podobnej sytuacji życiowej. Grupa daje także niezwykłą szansę stworzenia więzi wewnątrz- i międzypokoleniowych, co wraz z wymianą doświadczeń oraz uzyskiwaniem wsparcia w przeżywanych trudnościach zaowocuje poprawą jakości życia uczestniczących osób.
UWAGA! Grupa wystartuje od stycznia 2016, spotkania będą odbywać się w każdą środę w godz. 14:00-15:00, w godz. 15:00-16:00 będą odbywały się zajęcia z języka angielskiego.

Kontakt w sprawie grupa wsparcia i spotkaniowych, informacje
Agnieszka Wiciak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

należymy do

twitter
twitter
odwiedź nas na FB
zaloguj się