JA_FONT_SIZE

Dostosuj stronę

władze

Władzami Stowarzyszenia są Zarząd oraz Komisja Rewizyjna.

Zarząd odpowiada za kierowanie bieżącą działalnością Stowarzyszenia, a także m.in. reprezentowanie go na zewnątrz, przyjmowanie i skreślanie członkiń_ów, zwoływanie Walnych Zebrań, zarządzanie majątkiem Stowarzyszenia oraz realizację uchwalonego przez Walne Zebranie programu działania. Jest on wybierany przez Walne Zebranie na dwuletnią kadencję.
Komisja Rewizyjna odpowiada za kontrolę działalności Zarządu, przeprowadza raz w roku kompleksową kontrolę działalności organizacji, jest wybierana przez Walne Zebranie na dwuletnią kadencję.

 

Zarząd Stowarzyszenia

Justyna Bułdys  Członkini Zarządu
Kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Mariusz Bieńko  Członek Zarządu
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Marta Turska  Członkini Zarządu
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tomasz Piątek  Członek Zarządu
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Agnieszka Wiciak – Członek Zarządu
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Komisja Rewizyjna

Marek Kowalski  Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Należę do Stowarzyszenia Lambda Warszawa od jego powstania. Działalność na rzecz osób LGBT rozpocząłem wcześniej - w roku 1995, niedługo po utworzeniu Ośrodka Rainbow przy ul. Śniadeckich 1/15, gdzie do połowy 2008 r. współprowadziłem spotkania sobotnie dla gejów. Po 13 latach pracy wolontariackiej związanej z prowadzeniem grupy ograniczyłem swoją działalność do wspomagania pracy Zarządu. Mam wiele różnych zainteresowań, ale sercem jestem zawsze z Lambdą. Zawodowo uprawiam nauki ścisłe z tendencją do interdyscyplinarności. Moją pasją jest nauka języków obcych. Interesuję się także homeopatią, ziołolecznictwem i profilaktyką chorób. Jestem optymistą i jakoś pokonuję trudności życiowe. Chętnie słucham rad innych i dzielę się swoją wiedzą.

Wojciech Skrodzki  członek Komisji Rewizyjnej
Krytyk sztuki, studia na UW (dyplom 1958), opublikował kilkaset tekstów w prasie kulturalnej i artystycznej oraz parę książek. Obecnie współpracuje z miesięcznikiem Twórczość.
Główną pasją mojego życia byla sztuka, ale i piękno świata. Byłem członkiem Klubu Wysokogórskiego, ale góry były dla mnie raczej obszarem kontemplacji, niż pragnień sportowych, choć sport uwielbiam. Znam język włoski i bardzo mocno czuję się osadzony w tym kraju. W warstwie myślowej interesuje mnie problem relacji pomiędzy napięciem seksualnym a pragnieniami transcendencji. W Lambdzie jestem od 2012 roku.

Magdalena Sztenke  członkini Komisji Rewizyjnej

należymy do

twitter
twitter
odwiedź nas na FB
zaloguj się