JA_FONT_SIZE

Dostosuj stronę

zostań wolontariuszką_em

Lambda Warszawa opiera swoją pracę o działalność wolontariacką  ochotniczą pracę osób wyznających wspólne wartości i wizję świata. Dla wielu z nas wolontariat jest sposobem nabywania umiejętności zawodowych, poznawaniem ciekawych osób, wykonywaniem pracy którą lubią lub poszukiwaniem satysfakcji z życia. Większość naszego zespołu zaczynała kontakt ze Stowarzyszeniem od wolontariatu.

Czytaj więcej...

możesz także...

Wiele z naszych działań jest możliwe dzięki osobom dobrej woli, które zdecydowały się podzielić z nami swoimi umiejętnościami, know-how lub przekazały nam niepotrzebne materiały i sprzęt, które z powodzeniem mogą służyć w naszej siedzibie. Jeżeli chcesz podzielić się nimi z nami  pomożesz nam jeszcze lepiej pomagać!

Czytaj więcej...

wesprzyj nas

Środki przeznaczone na naszą działalność pochodzą w większości z otrzymywanych dotacji od instytucji publicznych i fundacji, jednakże oferują one ograniczone możliwości finansowania naszych działań. Dlatego część naszych działań jest finansowana z otrzymanych darowizn, środków pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych oraz składek. Jeżeli chcesz nam pomóc w realizowaniu naszej misji  możesz wesprzeć nas finansowo. Dowiedz się, w jaki sposób zamierzamy wykorzystać otrzymane darowizny, dlaczego warto je przekazać i co zyskujesz!

Czytaj więcej...

zapisz się

Jeżeli podoba Ci się to, co robimy i popierasz nasze działania  przyłącz się do grona członkiń_ów Stowarzyszenia! Uzyskując status członkowski nabywasz prawo do decydowania o sposobie naszego funkcjonowania, wspierasz także rozwój ruchu LGBT (lesbijek, gejów, osób biseksualnych i trans) w Polsce.

Czytaj więcej...

należymy do

twitter
twitter
odwiedź nas na FB
zaloguj się