RSS
A A A
SmodBIP

Instrukcja korzystania z BIP

Strona podmiotowa BIP Stowarzyszenia Lambda Warszawa tworzona jest zgodnie z następującymi aktami prawnymi:

  • Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej,
  • Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej.

Poruszanie się po stronie podmiotowej BIP Stowarzyszenia Lambda Warszawa umożliwia menu przedmiotowe umieszczone po lewej stronie ekranu. Podzielone jest ono na odnośniki do poszczególnych informacji. Po kliknięciu na odnośnik z nazwą informacji, uzyskuje się dostęp do artykułu.

Powrót do strony głównej BIP Stowarzyszenia Lambda Warszawa możliwy jest poprzez kliknięcie na odnośnik "strona główna".

W lewej dolnej części ekranu znajduje się odnośnik do głównej strony Biuletynu Informacji Publicznej (http://www.bip.gov.pl/).

Strony Biuletynu wyposażone są w rejestr zmian, który automatycznie zapisuje informacje o zmianach w treści poszczególnych artykułów, są one pod każdym z artykułów. Z kolei informacje dotyczące statystyk odwiedzin stron BIP Stowarzyszenia Lambda Warszawa są dostępne po kliknięciu w odnośnik „statystyki BIP”.

W celu odnalezienia artykułu zawierającego określone słowa, można skorzystać z wyszukiwarki, znajdującej się w prawym górnym rogu strony. W okienku oznaczonym "wyszukaj..." należy umieścić szukane słowo, a następnie kliknąć strzałki umieszone poprawej stronie okienka, co uruchomi wyszukiwanie zadanego słowa.Opublikował: Agnieszka Weseli
Publikacja dnia: 24.05.2012
Podpisał: Michał Pawlęga
Dokument z dnia: 24.05.2012
Dokument oglądany razy: 2 892