JA_FONT_SIZE

Dostosuj stronę

poradnictwo indywidualne

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe poradnictwo w sprawach związanych z orientacją i tożsamością seksualną. Porady są świadczone osobiście, przez telefon, internet oraz za pośrednictwem poczty tradycyjnej i elektronicznej. Udzielają ich profesjonalistki_ści, posiadający doświadczenie w pracy na rzecz osób LGBT (lesbijek, gejów, osób biseksualnych i trans). Oferowane porady są bezpłatne i anonimowe.

Czytaj więcej...

grupy spotkaniowe i wsparcia

Oferujemy możliwość uczestniczenia w zróżnicowanej ofercie grup spotkaniowych i wsparcia, skierowanych do osób LGBT (lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych). Grupy spotkaniowe są ukierunkowane na rozwój osobisty, wymianę doświadczeń, nawiązanie nowych kontaktów i wspólne spędzanie czasu. Z kolei oferta grup wsparcia jest ukierunkowana na uzyskanie pomocy w bieżących trudnościach od innych osób znajdujących się w podobnej sytuacji. Uczestnictwo w grupach jest bezpłatne i anonimowe.

Czytaj więcej...

profilaktyka hiv/aids sti

Prowadzimy działania edukacyjno-profilaktyczne ukierunkowane na ograniczenie ryzyka związanego z przyjmowaniem alkoholu, narkotyków oraz podejmowania zachowań seksualnych. Udzielamy porad, konsultacji, rozdajemy prezerwatywy, lubrykanty i testy w kierunku 'pigułki gwałtu' m.in. w miejscach spotkań osób LGBT (lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych)  klubach, pubach, dyskotekach i saunach. Oferujemy także możliwość uzyskania porad za pomocą internetu oraz konsultacji specjalistki_ty ds. uzależnień. W naszej pracy nie oceniamy podejmowanych działań  zachęcamy, by nie były one ryzykowne.

Czytaj więcej...

należymy do

twitter
twitter
odwiedź nas na FB
zaloguj się