JA_FONT_SIZE

Dostosuj stronę

Akademia Kompetencji

Projekt skierowany jest do osób zajmujących się zawodowo pomaganiem i ma na celu rozwój kompetencji osób zatrudnionych w różnego typu placówkach i organizacjach pomocowych na terenie Warszawy i okolic (ośrodki pomocy społecznej, placówki leczenia uzależnień, placówki oferujące terapię i psychoterapię, interwencję kryzysową, wsparcie, poradnictwo obywatelskie, poradnie zdrowia psychicznego) w pracy z osobami homoseksualnymi i biseksualnymi.

Tematyka wykładów i seminariów dotyczy pracy z osobą homoseksualną/ biseksualną, lepszego rozumienia doświadczanego wykluczenia, dyskryminacji i homofobii, a także aspektów związanych ze zdrowiem, w tym uzależnieniami i zdrowiem seksualnym. Informacje o aktualnie prowadzonych szkoleniach zamieszczane są w aktualnościach na stronie głównej.

Realizacja projektu jest finansowana ze środków otrzymanych w ramach 1% podatku dochodowego od osób fizycznych oraz dotacji.

 

Kontakt w sprawie projektu
Michał Pawlęga, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

należymy do

twitter
twitter
odwiedź nas na FB
zaloguj się