JA_FONT_SIZE

Dostosuj stronę

Nowa grupa „wsparciowo – edukacyjna (DDA/DDD)” – przyjmujemy zgłoszenia!

Jeżeli w Twojej rodzinie był problem z alkoholem lub/i jeżeli jesteś w trakcie lub po terapii uzależnień i odczuwasz: lęk, niskie poczucie własnej wartości, problemy w nawiązywaniu relacji, niezadowolenie z życia, wycofanie, długotrwałe poczucie przygnębienia, trudności w podejmowaniu decyzji, stres, to zgłoś się do nas, pomożemy Ci!

Naszą pomoc oferujemy osobom, które chciałyby nauczyć się wyrażać tłumione do tej pory emocje, poznać sposoby na radzenie sobie w trudnych sytuacjach życiowych, wymienić się doświadczeniami, uświadomić sobie, jak dzieciństwo w rodzinie z problemem alkoholowym wpływa na funkcjonowanie w dorosłym życiu oraz dla tych, którzy chcieliby pracować nad budowaniem poczucia własnej wartości.

Uczestnictwo jest bezpłatne!
Spotkania będą odbywały się w każdy poniedziałek w godzinach 18:30 – 20:30
Rozpoczynamy 22 stycznia 2016 r.!
Zapisy przyjmujemy telefonicznie przez Telefon Zaufania: 22 628 52 22 (poniedziałki – piątki, 18:00-21:00) i malowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Projekt „Profesjonalne wsparcie dla osób homoseksualnych i biseksualnych- DDA/DDD w Warszawie” jest współfinansowany przez m.st. Warszawa w ramach zadania „Wsparcie osób dorosłych używających/nadużywających alkoholu w podejmowaniu zachowań prozdrowotnych” z zakresu ochrony i promocji zdrowia dotyczących przeciwdziałania alkoholizmowi i przemocy w rodzinie w latach 2015 – 2018.

logo biale wspolfinansowanie

należymy do

twitter
twitter
odwiedź nas na FB
zaloguj się