JA_FONT_SIZE

Dostosuj stronę

Samoobrona dla LGBTQI - zapisz się!

Zapraszamy do udziału w pierwszym w Polsce treningu samoobrony dla osób LGBTQI (i ich przyjaciółek i przyjaciół!).

Zajęcia poprowadzi Łukasz Wójcicki, od ponad 15 lat trenujący różne sztuki walki: karate, combat, escrima, kung-fu, aikido, ken-jutsu, muay thai, boks, bjj, mma. Od niedawna jest certyfikowanym instruktorem samoobrony i sztuk walki Polskiej Akademii Sportu. Łukasz aktualnie trenuje tajski boks w Akademii Gorila w Warszawie. Oprócz tego, jest związany ze środowiskiem feministycznym i queerowym.

Stwórzmy grupę i wspólnie ustalmy termin startu!

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Wystarczy napisać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Osoby uczestniczące w zajęciach będą zobowiązane do pokrycia kosztów wynajmu sali raz/dwa razy w tygodniu (częstotliwość zajęć będzie uzależniona od preferencji uczestniczących osób), co umożliwi trenować w profesjonalnych warunkach (maty, ekrany, ochraniacze, tarcze, worki treningowe, itp.).

Łukasz dopiero się uczy uczyć, dlatego chce prowadzić te zajęcia społecznie. Wy będziecie zdobywać wiedzę w zakresie samoobrony, a Łukasz praktykę w kształceniu innych osób.

Do zobaczenia na macie!

należymy do

twitter
twitter
odwiedź nas na FB
zaloguj się